33
Male
Never Married
Gjakove
Are you interested?

une jam nji djal bukurosh dhe shume i sinqert dhe shume serioze kot kohen.

une jame shkelzeni kumnova nga gjakova kisha pate deshire per nji femer serioze dhe shume te sinqert.

Appearance
Best Feature
Arms
Hair
Black
Eyes
Gray
Physique
Athletic
Height
5'  7"   (170 cm)
Family Roots
Kosovan
Race
Middle Eastern
My Lifestyle
Smoking
Non-Smoker
Drinking
I'll tell you later
Has Kids
No
Wants Kids
No
Religion
Muslim
Education
Some College
Occupation
Student
Income
$15,000 - $30,000
Exercise
I'll tell you later
Politics
Middle Of The Road
What languages do you speak?
Albanian
Favorite Music
Rap / Hip-Hop, Modern Rock'n'Roll
Favorites
Favorite Actors
arnold schwessinger silvester stallone dhe zhan klou vaan dam
Favorite Actresses
nikol kidnman
Favorite Athletes
cristinao ronaldo dhe messi
Favorite Authors
naim frasheri
Favorite Bands
U2. GONNS ROSSES METALLICA
Favorite Hangouts
lokalet
Favorite Books
libri gjergj kastriot skenderbeut
Favorite Cities
NEW YORK PARIS LONDOS ROMA LOS ANGELOS
Favorite Clothing Stores
H/M
Favorite Country
amerika anglia australia
Favorite Sports Teams
REAL MADRIT
Favorite Sports
GARA ME KERRE GARA ME MATORRA ME FORMULA1
Favorite Styles Of Music
Rock-Rool Hip-HOP
Interests
Animals
po
Antiques
po
Cars
po
Football
po
Internet
po
Movies
po
Personality
Adventurousness Somewhat Daring
Confidence Very Confident
Independence Very Independent
Mood Somewhat Chill
Romance Somewhat Unromantic
Sociability Somewhat Extroverted
Thought Process Average
Tolerance Average
Lifestyle
Energy Somewhat Low
Go Party Always
Religion Average
Neatness Super Neat
Punctuality Often Early
Spending Somewhat Thrifty
Work Ethic Average
Insights
Describe the perfect evening.
mbremja ime eshte hareshme me shum gezime nji dit te bukur
Describe your perfect weekend.
me fundjave time duhet te ket nji jet te begadeshme dhe te persosur
Do you believe in love at first sight?
besoj se po ne ranse mua vet me bind per ate persone qe me pelqen fort
How many kids would you like to have?
sa te jet kysmet vetem kryesorja femije me mber sesht me rendesi sa don ti mbesh kryesroja te jen shendosh e mir dhe jet te ngjate.
How important is someone's physical appearance to you?
pamja e jashtme nuk duhet edhe fort te shiqohet aq fort po me mesatar.
If you could have one super power, what would it be and why?
une perveti superfuqi por tash edhe me kqyr fort zduhet me zgedh se eshte nji fjel qe thot aje qe kqyr shum met ma pa te krejt.
What is the purpose of marriage?
qellimi ime eshte te kem martes serioze te sinqert rreale dhe pa komplekste
What is the most important lesson that you've learned?
qellimi i ime qe kam marr ne jet eshte dija dhe puna pa keto smundesh san me mber ne kete jet.
What do your friends like about you most?
miqt e mi tek une pelqejn gjeshka nuk besoj se kan naj vrejtje apo sungjerimi apo diqka ndryshe nuk besoj kur e ke shoqerin e mir nuk ka aty vrejtje nuk besoj.
What do your friends tease you about the most?
por ne me miqt e mir mbisendojm mbejm hajgare ose humor per me shku dita sa me mir dhe me hare.
What gets on your nerves?
nevrikos fakti sepse kohet e fundit ne vendin tone te kosoves pe ka aq shum te padrejta tek rinia e kosoves dhe mireqenja.
What is the most important thing in a relationship?
ngjeja me e rendesishme te jemi serioz ne mbisend dhe te na shkoj sa me bukur lidhja dhe te qojm nji jet te ngjate dhe te lumtur.
What's the best age to get married?
por tash moshen mi kqyr tash nuk ehste edhe fort mi marr me rendesi 30 vjeqe eshte por ben edhe meteper se je me i pjekur.
What turns you off?
me pelqejn krejt te mirat e zotit qka ka ne kete dynja.
What turns you on?
nuk pe di tash une qka nuk me pelqen nuk besoj se ka te kqinja.
What do you hope to be doing five years from now?
pas pes vjetesh maspari te kem gru perveti te jemi i martuar te krijoj familje dhe ne fund te punoj ne zyre te biznesit qe e kam edhe fakulltetin per kete pun.