Join Now for Free!
40
Male
Never Married
Fier, Fier County
Are you interested?

lumturia nuk dhurohet, nuk falet, por fitohet.

jam 40vjec dhe kam deshire te njihem me nje vajze shqiptare,gjithmone me qellimin per nje mardhenie serioze.

Appearance
Best Feature
I'll tell you later
Hair
Brown
Eyes
Brown
Physique
Athletic
Height
5' 11"   (180 cm)
Family Roots
Albanian
Race
White / Caucasian
My Lifestyle
Smoking
Non-Smoker
Drinking
Socially
Has Kids
No
Wants Kids
Yes
Religion
Atheist
Education
High School
Occupation
Restaurant / Food Service / Catering
Income
I'll tell you later
Exercise
Regularly
Politics
Some Other Viewpoint
What languages do you speak?
English, Albanian, Greek
Favorite Music
I'll tell you later
Favorites
Favorite Authors
charles dickens
Favorite Books
david copperfield
Favorite Cities
fier
Favorite Comedies
pallati 176
Favorite Dramas
lulekuqe mbi mure
Favorite Sports Teams
barcelona
Favorite Sports
soccer
Interests
Acting
se kam provuar ndonjehere
Animals
jo ne shtepi
Antiques
me mire te jen ne muzeum ku rruhen me mire
Art
me pelqen
Astrology
skam lexuar per astrologjine,po ku i dihet edhe mbasedo i vi dita
Astronomy
see above
Barbecues
me pelqejne
Bars
sjam shume i dhene ,mbasi jam lodhur me to
Basketball
me pelqen
Biology
sdi cte them
Board Games
me pelqejn
Business Finance
duhet bere se ske nga tja mbash
Camping
e kam shume qef
Card Games
i di te gjitha
Cars
ato qe ste lene ne rruge
Children
i dua dhe me duan
Circus
kam 25 vjet pa pare
Comedy
ceshte kjo pyetje,kujt si pelqene komedia
Community Service
kur ti vij dita
Cooking
e kam pasion
Dancing
kenaqsi
Dating
e pashmangeshme
Dogs and Cats
se vras mendjen shume
Drawing
zero
Electronics
pak
Exercise
3-4 dite ne jave
Food
pak nga te gjitha
Football
evropjan jo amerikan
Gambling
larg kumarit
Gardening
po skam pune tjeter dhe me kopshtin do merrrem
Guns
vetem po te na pushtoj armiku
Internet
pak
Live Concerts
u be kohe qe skam vajtur
Math
mire
Medicine
der tani ska cme duhet
Movies
po si gjithe te tjeret
Opera
kam deshire te shkoj njehere
Painting
sdi
Pets
skam
Philosophy
me pelqen
Photography
me pelqen
Politics
i informuar
Psychology
me pelqen
Radio
kur jam ne makine
Reading
perpiqem te lexoj sa me shume
Rugs
ca??
Running
me pelqen
School
shume e vlefshme ne jete
Shopping
sipas situates
Singing
e kam shume qef dhe kendoj bukur
Sky Diving
po ku i dihet
Snowboarding
me pelqen te bej ski
Soccer
vdes per pak futboll
Stock Market
se kam provuar ndonjehere dhe as qe kam ndermend
Technology
jam shume mbrapa
Television
shume pak
Tennis
shume sport i bukur
Theater
kenaqsi
Traveling
deshiroj shume
Video Games
gabim qe ti luash se jane addictive
Walking
me pelqen
Writing
mbase nje dite
Personality
Adventurousness
Affectionateness
Trustingness
Confidence
Independence
Mood
Romance
Sociability
Thought Process Very Analytical
Tolerance
Lifestyle
Dress
Energy
Neatness
Punctuality
Spending
Work Ethic
Insights
Describe the perfect evening.
nuk kam shume preferenca vete keshtu qe do ta le ne dore te personit te dyte.
How many kids would you like to have?
aq sa te jene dakort te dyja palet
What do your friends tease you about the most?
nuk ngacmohem kollaj.
What gets on your nerves?
padrejtesite.
What is the most important thing in a relationship?
sinqeriteti,komunikimi,besimi dashurija.
What turns you off?
njerzit me dy fytyra