Join Now for Free!
53
Female
Never Married
Prishtine
Are you interested?

Ne kerkim te dashuris se vertet, dhe shokut te jetes

Ne ket faqe jam ne kerkim te shpirtit tim binjak, i cili do ta plotesoje dhe pasuroj edhe me tej personalitetin tim shpirterore. Vij nga nje familje mesatarisht intelektuale mbi baza te forta fetare, morale dhe nacionale. Per mua familja eshte shume e shejte, dhe primare. Jam person i shoqerueshem, dhe mundohem te ndaj kohe pere cdo gje nga pak. spsh: merem me aktivitete fizike, paksa me arte, me muzike, me vallezim lexoj,dhe mundohem te jem sa me aktive, kuptohet duke mos harruar edhe te gjitha ato pune dhe obligime qe kemi rreth familjeve dhe shtepive tona. Personi i cili do jet i zgjedhuri im duhet te plotesoj te pakten disa nga keto kritere qe i kam une. Te ket besim ne vete, te deshmoj se eshte i pjekur te perballet me te papriturat qe na presin ne jet: si befasirat e mira ashtu edhe ato me te renda. Pra te jet i besueshem, te me ofroj dashuri dhe ngrohtesi shpirterore te gjej rrugen e drejte e cila do te na shpije ne lumturi. Te jet intelektual. simpatik, zemerhapur. dhe i sinqerte. Nese ka akoma persona me keto tipare lirisht mund te me shkruajne ne APS. Ju pershendes te gjitheve, duke deshiruar me se pari fat per mua pastaj per te tjeret., Nese nuk je per veti nuk je per gjeti .................. shihemmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiii

Appearance
Best Feature
I'll tell you later
Hair
Colored
Eyes
Brown
Physique
Small
Height
5'  1"   (155 cm)
Family Roots
Albanian
Race
White / Caucasian
My Lifestyle
Smoking
Non-Smoker
Drinking
I'll tell you later
Has Kids
No
Wants Kids
Maybe
Religion
Muslim
Education
High School
Occupation
Other
Income
I'll tell you later
Exercise
I'll tell you later
Politics
Some Other Viewpoint
What languages do you speak?
English, Albanian
Favorite Music
I'll tell you later
Favorites
Favorite Actors
shume prej tyre
Favorite Actresses
shume prej tyre
Favorite Artists
shume prej tyre
Favorite Bands
bittles, abba,bony em, edhe shume e shume te jterea
Favorite Books
nuk mund ti veqoj shume prej tyre se lexoj shume
Favorite Cities
kuptohet te gjitha qytetet e kosoves
Favorite Colors
Te gjitha ngnyrat, a mund te paramendoni boten vetem me nje ngjyre?
Favorite Country
KOSOVA SHQIPERIA MAQEDONIA MALI I ZI CAMERISA DHE TE GJITHA VENDET KUDO QE KA SHQIPETARRRRRR
Favorite Drinks
caji, lengje frutash, qumshti kafja dhe ne raste te veqanta vena
Favorite Fashion Designers
Une jam vete modeliste hahahh
Favorite Magazines
Koha ditore Gatojca etj
Favorite Comedies
Pa tjeter
Favorite Horror Movies
nuk me pelqejne edhe aq
Favorite Night Clubs
ne prizren kto na mungojne hahaha
Favorite Place To Be Kissed
Jam paksa e prapambetur hahaha, por per mua vlen puthja ne nje ambient vetem ku jemi te dyte se cdo i treti eshte i tepert
Favorite Politicians
asnjeri
Favorite Restaurants
ashtu komsi komsa
Favorite Songs At The Moment
kapsamunat jazz/ klasik pop popullore mvaret prej disponimit
Favorite Sports
Me pelqen kryesishte basketbolli dhe futbolli
Favorite TV Comedies
Pa ta nuk ka jete
Favorite TV Dramas
disa
Favorite TV News Sources
Koha ditore
Favorite Foods
vetem me shije dhe jo me shume mish.... mishin sma don forte zemra
Favorite Styles Of Music
Cdo lloj muzikee mirefillte, klasike,rok,pop rege perveq atyre cupb cub dhe shund
Interests
Acting
me pelqen
Animals
i dua
Art
me pelqen
Astrology
po
Astronomy
nuk shoh interesim te madhe
Barbecues
jo aq
Bars
jo aq
Basketball
po
Biology
po
Camping
po
Cars
ashtu nuk e kam pasion
Children
i dua shume
Comedy
po te ngazellen dhe te frymezon pas te gjihta streseve te perditshme
Cooking
e dua dhe e bej me kenaqesi
Dancing
edhe kete e dua dhe vallzoj bukur
Exercise
dy apo tri here ne jave
Food
ashtu, pa to nu ben
Football
po e shiqoj por jo edhe shpesh
Internet
po
Live Concerts
oh me pelqejne shume
Medicine
ashtu kam interesim
Movies
i zgjedhi ato qe me pelqejne
Opera
me pelqen por kur nuk kam ndegjuar live
Painting
merem edhe me ket pake
Photography
me pelqen shume
Politics
jo
Radio
degjoj
Reading
shume
Religion
po patjeter
Running
heci shume nuk vrapoj
School
po
Shopping
ashtu nuk jam shume e dhanun
Singing
shpesh kur mungon rryma ne kosove, kur pastroj kur bej dush!!!!!!!!!
Television
ashtu kur kam kohe
Theater
me pelqen shume
Traveling
ohhoho shume
Walking
po shume
Writing
ashtu
Personality
Adventurousness Average
Affectionateness Average
Trustingness Average
Confidence Average
Independence Somewhat Independent
Mood Carefree, Chill
Romance Average
Sociability Average
Thought Process Very Artistic
Tolerance Compliant
Lifestyle
Dress Average
Energy Somewhat High
Go Party Sometimes
Religion Average
Neatness Super Neat
Punctuality Always On Time
Spending Average
Work Ethic Average
Insights
Describe the perfect evening.
Kur je me personin e duhur nuk zgjedhe vend mund te jete thjeshte diku ne verande te shtepis duke i numeruar dhe shikuar yjet..
Do you believe in love at first sight?
Nuk mem ka ndodhur, por me siguri egziston.
How many kids would you like to have?
Mbase me ne kete moshe qe jam do te isha e lumtur sikur te kisha nje femij
How important is someone's physical appearance to you?
Nuk mund te them me sasi se sa eshte, se nuk ka mase per matjen e pamjes se jashteme, por megjithate eshte e rendesishme . Eshte e rendesishme se sa e forte eshte energjia pozitive e cila percillet ne personin qe e pelqen.
If you could have one super power, what would it be and why?
shume gjera per te semurit shendet per te varferit pasuri per bonjaket dashuri dhe shume e shume gjera tjera, por ne fakte po te kisha pas kete fuqi nuk do te isha njeri i thjeshte apo?
What do your friends tease you about the most?
eh duhet ti gjeni dhe te beni kete pyetje atyre, dhe pak veshtire se do ti gjeni hahaha
What gets on your nerves?
Amoraliteti, dhuna, rena, pertacia, zemerngushtsia,papasteria dhe dyftyrsia
What is the most important thing in a relationship?
Mbi te gjitha respekt reciprok, mirekuptim, dashuri, tolerance besim edhe disa gjera tjera
What's the best age to get married?
Eshte nje pyetje qe cdo person mund te jep pergjigje te ndryshme, Ata qe jane martuar me heret mendojne se eshte me mire sikur te ishin martuar me vone dhe e kunderta.????????????????
What turns you off?
Miresija, butesia, dashurija, zemergjersia, te gjitha vetit e mira qe e bejne nje njeri Njeri ne kuptimin e plote te fjales.
What turns you on?
Te shrytezoj njerezit, dhe te jem e shfrytezuar,
What do you hope to be doing five years from now?
Kjo pyetje me duket pa vend. Kush e ka ble jeten me tapi? qe te bej plane kaq afatgjata? Kete e din i madhi ZOT!