32
Male
Never Married
London
Are you interested?

vetem zoti me ndeshkon mua

nuk kam qejf te mburr veten apo te them se jam perfekt por di te them kete qe nuk do zhgenjeheni neqofte se ndonje vajze nga londra eshte e interesuar per te me njohur mund te kontaktoj me mua ne adresen e e amilit Looking For: dua qe partnerja ime te jete nje vajze me horizont te jete vajze me bote te dije te doje nje djal dhe tia fitoj zemren dhe mos jete shume naive ose e llastuar me pak fjele te jete vajze inteligjente

Appearance
Best Feature
I'll tell you later
Hair
Black
Eyes
Green
Physique
Athletic
Height
5'  9"   (175 cm)
My Lifestyle
Smoking
Non-Smoker
Drinking
Socially
Has Kids
No
Wants Kids
Yes
Religion
Other
Education
Some College
Occupation
Other
Income
I'll tell you later
Exercise
Occasionally
Politics
Some Other Viewpoint
What languages do you speak?
English, Albanian, Greek, Italian, Romanian
Favorite Music
Dance / Electronica, Hard Rock / Metal, Rap / Hip-Hop, Latin