Join FREE now!
43
Male
Never Married
Tirana
Are you interested?

Po kerkoj gjysmen time...

Jam shume i embel dhe romantik. Dua te gjej ate vajze qe do me pushtoje vetem me nje shikim. Nuk dua gje tjeter ne jete, vetem te gjej dashurine... pasi i kam te gjitha, por nderkohe nuk kam asgje... Bardhi! Looking For: Hmmm. Pyetje e veshtire. Cfare te them? Te gjitha ato vajza qe mendojne se mund te pershtaten me mua, le te me kontaktojne. Si gjithmone do te jem shume xhentil dhe i komunikueshem. Nqs pergjigjia ime ju vjen me vonese, eshte per shkak te biznesit tim dhe faktikisht kete periudhe jam shume i ngarkuar, po kjo nuk do te thote qe nuk do gjej kohen per te gjetur dashurine... Bardhi!

Appearance
Best Feature
I'll tell you later
Hair
Brown
Eyes
Blue
Physique
Athletic
Height
5' 10"   (178 cm)
My Lifestyle
Smoking
Smoker
Drinking
Socially
Has Kids
No
Wants Kids
Yes
Education
Bachelor's Degree
Occupation
Construction / Agriculture / Landscaping
Income
Over $100,000
Exercise
None
Politics
Some Other Viewpoint
What languages do you speak?
English, Albanian, Italian
Favorite Music
I'll tell you later