More Photos

(Offline) merijem

Female, 47 years old | Never Married
England, United Kingdom

(Offline) merijem

Female, 47 years old | Never Married
England, United Kingdom

Send Her A Message

More Photos

bukuroshja e fjetur
E edukuar ,me besim te forte ne Nje Zot dhe me shpirte artistik shpreh deshiren te njifem me njerez te te njejtit interes
Read more

Her Details

Religion
Muslim
What languages do you speak?
English, Albanian, French, German, Italian, Turkish, Other
Race
White / Caucasian
Family Roots
Albanian
Physique
Athletic
Height
5'  3"   (160 cm)
Smoking
Social Smoker
Drinking
Never
Has Kids
No
Wants Kids
No
Education
Bachelor's Degree
Occupation
Fashion / Style / Modeling / Apparel / Beauty
Income
I'll tell you later
Exercise
Always
Politics
Very Conservative
Best Feature
I'll tell you later
Hair
Blonde
Eyes
Blue
Favorite Music
Classic Rock'n'Roll, Reggae, Latin, Punk, Religious
Insights

Insights

Describe the perfect evening.
se kam idene ,me rendesi eshte te jam me ate qe e dua
How many kids would you like to have?
Sa te me jep Zoti,inshalla sa me shume aq ma mire !!! Femijet jane gezim i jetes,....
How important is someone's physical appearance to you?
spo hy ne gjynah me vetvehten faleminderit prej ZOTIT per gjitheqka
If you could have one super power, what would it be and why?
Iwould paint all the world in pink pastaj do ti shkaterroja armet dhe do ti veqoja te miret nga te keqit dhe do tju mesoja keshilla nga Kurani apo Bibla qe te behemi te gjithe te mire
What do your friends tease you about the most?
qendrimin tim me femije pa komplekse dhe rezerva
What gets on your nerves?
Genjeshtra dhe ,mendjemadhesija
What is the most important thing in a relationship?
LOVE, Habibi ,Dashurija ,normal edhe kushtet jetesore solide
What turns you off?
genjeshtra ,sjelljet jo normale,,,papastertija shpirterore dhe trupore
What turns you on?
fjalet e menqura,,,,,,dhe ato qesharake
What do you hope to be doing five years from now?
Ishalla me shperblime dhe nje shtepi mode ne nje vend te bukur
Favorites

Favorites

Favorite Actors
Antonio Banderas,Mel Gibson,Brus Lee
Favorite Actresses
Marilyn Monroe,Nikol Kidman ,Sheron Stone
Favorite Artists
Leonardo Da Vinci,
Favorite Authors
Nonda Bulka,Migjeni,
Favorite Bands
ABBA.
Favorite Hangouts
MARS(para luftes)
Favorite Books
BIBLE & KURAN
Favorite Cities
MOSKA
Favorite Clothing Stores
My HOME
Favorite Colors
Bardhe , Kuqe ,....................
Favorite Drinks
Uji ,pijet egzotike,cofe,Salep
Favorite Fashion Designers
D&G,of course My designes
Favorite Fast Foods
dont like at all
Favorite Magazines
fashion,kuzhines,humor
Favorite Comedies
I like
Favorite Plays
footbal
Favorite Politicians
Tito
Favorite Sports Teams
Pristina,Vllaznim,Milano,Manchester
Favorite Songs At The Moment
Dont WORY bee HAPPY
Favorite Sports
Ice sports,PATINAZH
Favorite TV Comedies
No ono is perfect
Favorite TV News Sources
BBC,CNN,TOP chanel
Favorite Foods
eksperimental ,healthy
Favorite Styles Of Music
Serenada, tempo,dhe alegro
Interests

Interests

Acting
Te gjithe jemi aktore ne kete bote
Animals
macja qeni zogjet
Antiques
sme pelqejne
Art
Qdo gje e bukur pa dallim
Astrology
jam peshoje e dyfishte
Astronomy
Qdo gje ehte e rregulluar nga Zoti
Barbecues
jo sme pelqen,vetem ne raste te veqanta
Biology
gjenetika
Business Finance
kush don mund te ket bisnes te mire
Camping
sme pelqen
Card Games
e ndaluar nga ZOTI
Cars
sa me i ri aq me mire
Children
Jane gezim i jetes
Circus
me pelqen
Comedy
po shume me pelqejne
Community Service
disa ja vlejne
Cooking
Me pelqen te pregadise me dashuri ,bile te eksperimentoj
Dancing
me pelqen vallezimi
Dating
zyrtar ,formal
Dogs and Cats
jane te dashur
Drawing
me pelqen dhe ia kushtoj kohen e lire
Electronics
skam lidhje me tela
Exercise
qdo momente nese kam mundesi
Food
embelsirat dhe pemet e perimet,jogurti
Football
i perkas familjes se futbollerave
Gambling
e ndaluar nga Madhi ZOT
Gardening
E dua dhe ia kushtoj kohen me kujdes
Guns
i kisha zhduk
Internet
mire per deri sa e mireperdore,per
Live Concerts
po me pelqejne shume e ndjej muziken
Medicine
medicina popullore dhe alternative
Movies
kam shikuar shume,tani jo me shyqyr Zotit
Opera
dikur me ka pelqyer
Painting
pasqyrim i shpirtit
Pets
argetim dhe relaksim
Philosophy
dikur po tani jo me
Photography
me duket se foto eshte deshmi e kohes
Politics
Nese eshte kunder luftes Po
Radio
tere diten naten jo
Reading
Libra me karakter fetar dhe shkencor
Religion
ate te Abrahamit te Jezusit dhe te Muhamedit
Running
for true love
School
obligim e kemi se do kemi lehtesira ne jete
Shopping
po me pelqen te blej gjera te lira me vlere
Singing
po nese kam ze ,perpara kam qene aktive
Sky Diving
supeerrrr
Snowboarding
II II II II IL IL
Soccer
trshegimi e kam por sluaj
Television
per te mesuar receta gatimi apo diq te menqur
Tennis
pa lidhje Sport per nenen time hhahahhaaa
Theater
me pelqejne komedite
Traveling
po shume bile edhe me kerr me kali ha ha
Video Games
humbje kohe
Walking
po, ecja eshte jete
Writing
gjera te rendesishme
Personality

Personality

Adventurousness
Very Cautious

Affectionateness
Somewhat Reserved

Trustingness
Very Skeptical

Confidence
Average

Romance
Average

Sociability
Very Introverted

Thought Process
Very Artistic

Lifestyle

Lifestyle

Energy
Very High

Punctuality
Always Late

Spending
Somewhat Thrifty

Work Ethic
Workaholic

 
 

More Photos

Her Details

Religion
Muslim
What languages do you speak?
English, Albanian, French, German, Italian, Turkish, Other
Race
White / Caucasian
Family Roots
Albanian
Physique
Athletic
Height
5'  3"   (160 cm)
Smoking
Social Smoker
Drinking
Never
Has Kids
No
Wants Kids
No
Education
Bachelor's Degree
Occupation
Fashion / Style / Modeling / Apparel / Beauty
Income
I'll tell you later
Exercise
Always
Politics
Very Conservative
Best Feature
I'll tell you later
Hair
Blonde
Eyes
Blue
Favorite Music
Classic Rock'n'Roll, Reggae, Latin, Punk, Religious
 
feedback