Albanian Singles Directory > Albanian Chat > Greece, Attica, Athens

Albanian Chat in Greece, Attica, Athens

P_Loucas

Age: 45|Athens, Greece

"I am looking for the woman of my life"
Sometimes am i happy sometimes am not sometimes feel good sometimes feel bad...well you nowam not really good to talk about myself but i strongly believe that am fair man and i know the Read more >

Send Him A Message|Wink

ENI_korcari_ath

Age: 30|Athens, Greece

"1.80 80kile"
i will write later Looking For: i will write later Read more >

Send Him A Message|Wink

sktnka5_GR

Age: 38|Athens, Greece

"η ζωή είναι ωραία χαμόγελα..!"
I travel allot and love to discover new things. I would like to meet someone really very special one . Read more >

Send Him A Message|Wink

NIKOS_ATH

Age: 37|Athens, Greece

"New in town, looking for companionship."
Hi people,my name is Nikos.Nese je vajze e mir dhe kerkon shoqeri, un jam ktu. S`me pelqejn vajzat e shkurtra se jane shum llafazane. Sa te shkurtra jan, aq me te gjat e kan gjuhen. Haha.. Read more >

Send Him A Message|Wink

lovely-albanian

Age: 39|Athens, Attica, Greece

"lovely hunting:)"
NUK E DI PSE JAM KETU POR ME QE HYRA LE TE SHOHIM SE CKA NETI:)ME PELQEN TE SHETIS PER ME TEPER TE DRIVE MY CAR ME PELQEN TE JETOJ CDO DITE SI DITEN E FUNDIT POR PA HARRUAR TE NESERMEN SEPSE Read more >

Send Him A Message|Wink

barcelioma

Age: 27|Athens, Attica Region, Greece

"barcelioma"
den mou aresoun ta polla logia...eimai koinwniko paidi...exw xioumor...eimai ksanthos me prasina matia...paizw mpasket...k to moto mou einai epitrepete na peseis ,epiballete na Read more >

Send Him A Message|Wink

RedK90

Age: 27|Athens, Attica, Greece

"What is love"
Γεια, είμαι ο Ρεντιόν και μένω και μεγάλωσα στην Αθήνα. Επίσης δουλεύω και ως προγραμματιστής υπολογιστών εδώ. Eίμαι άτομο με αρκετό χιούμορ για όσους με ξέρουν και θα ήθελα και το έτερον Read more >

Send Him A Message|Wink

AndreaAl

Age: 48|Athens, Attica, Greece

"Jeta eshte lufte"
Jeta eshte e bukur kur e jeton me personin e duhur , por edhe zhgenjimet jane mesime qe te luftosh me shume per ate qe do. Me pelqen jeta kur e jeton me ndershmeri dhe sinqeritet Read more >

Send Him A Message|Wink

Prezentia

Age: 52|Athina Proastia, Athina, Greece

"Nje shoqeri e kendeshme lind nje miqesi te re."
Jam e interesuar per nje bashkebisedues interesant,inteligjent me humor te holle.Ju lutem te jete i hapur dhe pse jo per nje shoqeri te sinqerte,gje te cilen nuk gjejme shpesh ne ditet e Read more >

Send Her A Message|Wink

KUNELAKI

Age: 42|Athina, Greece

"DUET TE THEM DICKA? E O BARIA E THEM ER TJETER ..."
E THAM PRA HER TJETER DO SHKRUAJ PER MOUA ..... Looking For: OUFE NUK KERKOJ AZGJE PO JAM E DETYRUAR TE SHKRUAJ QE TE PLOTSOHET NUMRI I SKRONJAVE KOT KAM YR KTU E PASH FAQEN DE THA SH Read more >

Send Him A Message|Wink

nikospower10_GR

Age: 57|Athens, Attica, Greece

"Why not give it a try?"
Looking to find the special someone Read more >

Send Him A Message|Wink

olga85popi

Age: 50|Peristeri, Attica, Greece

"thelo na taxideufo parea"
eimai enas yperoxos neos kai pxaxno kati to idio gia parea pisteu stin filia kai stin agapi kai stin zoi kai se emena Read more >

Send Him A Message|Wink

kavlashot

Age: 25|Nikaia, Attica, Greece

"never look back"
hot sexy gay Read more >

Send Him A Message|Wink

Dimitrispgr1958.

Age: 59|Nikaia, Attica, Greece

"I am seeking for a good relation"
I am seeking for a nice inside & outside girl from 25 - 40 years old, if you meet me I will open to you my heart and we see !!!!!!!! Read more >

Send Him A Message|Wink

kommanto40

Age: 45|Pireas, Attica, Greece

"looking for companionship"
hello hs Read more >

Send Him A Message|Wink

feedback