Albanian Singles Directory > Albanian Chat > Albania, Vlorë

Albanian Chat in Albania, Vlorë

mboy25

Age: 26|Tirana, Tirana County, Albania

"YOU CAN STAY SINGLE AND BE MISERABLE OR GET MARRIED AND WISH YOU WERE DEAD"
IM a 25 year old boy . graduated on techh i like to chat with older ladys and meet them for everything they like. i like to keep privacy Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

Oert

Age: 39|Durrës, Albania

"think positive"
Calm and respectful, good listener. I like the intelligent and simply women with maximum of female finesse. Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

jeta.luljeta

Age: 37|Lezhë District, Lezhë County, Albania

"Mendoj qe ka ardhur momenti i duhur per te gjetur personin e duhur. :-)"
Cilesite e mia.. ? Intelegjente, e sjellshme , e dashur , e qeshur, padyshim dhe shume korrekte dhe me sens humori, etj... Jam ne kerkim te personit qe te karakterizohet nga thjeshtesia , Read more >

Send Her A Message|Wink|Add to Favorites

liarina

Age: 27|Vlora, Vlorë, Albania

"keep smiling"
Kam mbaruar studimet per gjuhe te huaja dega anglishte dhe italishte ne profil minor... me pelqen qe te krijoj shoeri te re... te njoh njerez nga vende dhe kultura te ndryshme.... Read more >

Send Her A Message|Wink|Add to Favorites

mars1nf

Age: 23|Sarandë, Vlorë, Albania

"I lookin for Girl Friend"
later Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

lanimuho

Age: 25|Sarandë, Vlorë, Albania

"The glass is always half full "
Let’s see what this site has to offer Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

koli99

Age: 27|Himarë, Vlorë, Albania

"Hamshori ne aksion"
24 vjec , i gjate , syblu , vlonjat pelqen bjonde dhe brune , kam punuar 3 vjet ne kanada dhe jam beqar Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

Xhoni323

Age: 22|Vlorë, Vlorë, Albania

"You don't have to know where you're going....just take the first step"
I love being with someone who has the same qualities as me. Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

johandeutsch

Age: 27|Vlorë, Vlorë, Albania

"aventura neper europ"
jam nj djale 1.89 i gjat bjond sy bardh boj qiell varet nga koha :) .. personi qe do me pershtatej nje vajze me karakter gjerman :) pelqej nje vajze te jet e sinqert e qeshur. Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

notar

Age: 44|Sarandë, Vlorë, Albania

"I am looking for my better half"
Hi there, let’s start as friends first ;) Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

ardit0322

Age: 28|, Albania

"ardit.........."
i'm a boy,students and driver(haha)i'm lookin for a girl for chat and fun.we are the best... Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

olahyska0891

Age: 37|, Albania

"Pershendetje albaniaaaans"
hmm this is all about having fun and chatting to nice people...!! nice person?? ok lets chat..!! :))) Read more >

Send Her A Message|Wink|Add to Favorites

Phantom1988

Age: 29|Tirana, Albania

"just chat with me babe"
hi to everyone just chat with me Looking For: u must be nice ok? Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

gersi24

Age: 27|Gjirokastër, Gjirokastër, Albania

"new in that chat"
Dont worry be happy.smile enough...life is short enjoy it.just want to be honest.let me to know u... . ......................... Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

Besnik1231

Age: 34|Shkodër, Shkodër County, Albania

"Wolcome to chat"
Hi , I am her new and don't know how the chat works will be nice to chat and meet with new people . I am 34 years and live in uk . Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

feedback