Albanian Singles Directory > Albanian Chat > Albania, Vlora

Albanian Chat in Albania, Vlora

Gerond

Age: 40|Vlora, Albania

"Djale zotni,qe pelqen gjithcka,mos thuaj kurre jo!"
Djale zotni qe rralle here di te refuzoje nje propozim per nje eksperience te re te paprovuar me pare. Shpirt aventurieri,ndonjehere pse jo dhe pa mend:) Looking For: write later Read more >

Send Him A Message|Wink

bashoraj

Age: 95|Vlore, Albania

""
jeta eshte e shkurte dhe duhet ta jetojme sa me mire te jete e mundur dhe te keni sa me shume eksperienca seksuale ne jete.. Looking For: seksi esht kenaqesije me e madhe ne jete.. Read more >

Send Him A Message|Wink

liarina

Age: 28|Vlora, Vlorë, Albania

"keep smiling"
Kam mbaruar studimet per gjuhe te huaja dega anglishte dhe italishte ne profil minor... me pelqen qe te krijoj shoeri te re... te njoh njerez nga vende dhe kultura te ndryshme.... Read more >

Send Her A Message|Wink

Detari_vl

Age: 36|Vlora, Albania

"Jam nje tip shume bobe dhe nuk ma ndjen fare per a"
kemi shume deshir te madhe te azhornohemi me situatat politike si dhe ekonomiko_sociale.Gjithashtu kam shume deshire te behem nje jurist i zoti si dhe te sherbej ne formimin e nje shteti sa Read more >

Send Him A Message|Wink

Ardi1987

Age: 30|Vlore, Albania

"Jeto per vete te me besh mua te gezuar."
E hena i thot te martes i thuaj te merkures e ka mar vesh e enjtja qe e premtja i tha te shtunes qe e djela eshte pushim.... ju pelqeu...? Looking For: hi qe te gjithve ju vajzave qe jeni Read more >

Send Him A Message|Wink

gotti_the_don

Age: 31|Vlora, Albania

"male 22"
i live in vlora city.am 22 years old.i like to recognize a girl from albania,why not from vlora.im a very hot boy,and i love sex. Looking For: i want a girl or a mom for a kind of Read more >

Send Him A Message|Wink

endrisexy

Age: 29|Vlora, Albania

"C'kemi une jam Endri nga Vlora dhe me pelqen te kr"
Une jam Endri nga Vlora dhe me pelqen te krijoje shoqeri te reja.Jap tip shakaxhi me pelqejne festat dhe te dale me shoqerine,etj etj qe mos te zgjatem shume me veten.Kush eshte e interesuar Read more >

Send Him A Message|Wink

leonard767

Age: 31|Vlorë, Vlora, Albania

"I am the type of straightforward and sociability, s IM trainers and serjoz when duhet. "
I am the type of simple and quickly with everyone fit enough to not yen rogue but ourselves... Read more >

Send Him A Message|Wink

Alexclaydee

Age: 34|Vlorë, Vlora, Albania

"Ne kerkim te nje shoqerie te sinqerte"
Jam nje person qe admiroj thjeshtesine ne jete, pa complex dhe vleresoj shume sinqeritetin dhe te qenit vetvetja ne shoqeri e kudo. Do te deshiroja qe personi qe do te me pelqente te takoja Read more >

Send Him A Message|Wink

Dybala

Age: 33|Vlorë, Vlorë County, Albania

"Kerkoj shoqeri"
Jam tip i qete dhe kerkoj nje femer te sinqert dhe jo tip i hedhur dhe me shume shoqeri, te jet simpatike jo e bukur mendoj mer lidheje zerjoze jo per aventur Read more >

Send Him A Message|Wink

Toshi14

Age: 64|Vlorë, Vlorë County, Albania

"Jam I divorcuar,dua te lidhem me nje femer te kalojm jeten bashk"
Une jam nje burr I divorcuar, Kerkoj te lidhem me nje femer Quhem Toshi jetoj ne nje by a shtetet e be-s Resident ne qytetin e vlores Read more >

Send Him A Message|Wink

Dukatvlore

Age: 33|Vlorë, Vlorë County, Albania

"New in town,looking for companionship"
I would describe myself as a very simple,adjusting,hardworking,fun loving person and sincere and friendly too. Read more >

Send Him A Message|Wink

lakamas19

Age: 28|Patos Fshat, Albania

"i like hip hop music?"
8elw na gnwrisw mia kopela gia treli fasi xwris desmefsis....endiaferete kamia???????????? alla oxi mono an tairiazoume mporei na ginei kai sovaro... Read more >

Send Him A Message|Wink

amarildo5656

Age: 30|Patos, Fier, Albania

"jam tip i qete"
to track IM et fancy, MS'm quiet tranquility mar everything, I finished high school Read more >

Send Him A Message|Wink

Me.A

Age: 31|Fier, Fier, Albania

"Take the life as it comes!"
I'm a kind and very sociable person. I like to enjoy the life and i love my family. I like to have a stable relationship because the life is not that easy and we always need someone to be Read more >

Send Her A Message|Wink

feedback