Albanian Singles Directory > Albanian Chat > Albania, Tiranë

Albanian Chat in Albania, Tiranë

tajger56

Age: 22|Vorë, Tiranë, Albania

"Hey wana chat ,,,"
Im looking for someone new to have a talk or sth more, maybe meet and have a talk. I live in tirana... Read more >

Send Him A Message|Wink

orus66

Age: 27|Tirana, Tiranë, Albania

"interest in meeting new people"
im a man 23 years old im an architect and i work as a tour guide, i like to meet more people funy people, the main reason im yousing this chat is to know as much people as i can just to Read more >

Send Him A Message|Wink

Oert

Age: 40|Durrës, Albania

"think positive"
Calm and respectful, good listener. I like the intelligent and simply women with maximum of female finesse. Read more >

Send Him A Message|Wink

shmilli-darjo

Age: 22|Durrës, Durrës County, Albania

"pershendetje"
pershendetje,ne kerkim per nje maredhenje serjoz Hello, my name is darjo I love family life I want to be with a companion Read more >

Send Him A Message|Wink

alexus

Age: 35|Tirana, Tiranë, Albania

"new in town, looking for fun"
nice person. Read more >

Send Him A Message|Wink

BeciTr

Age: 40|Tirana, Tiranë, Albania

"Looking for vajza te kendshme dhe inteligjente ......"
Duket ca e veshtire per ne meshkujt te gjesh nje femer inteligjente dhe seksi ,po shpresat se nje dite do e gjejme na bejne te mos pushojme se e kerkuari..... Read more >

Send Him A Message|Wink

oltirage

Age: 36|Farkë, Tiranë, Albania

"a simple person with the smile in the face"
trying to be the best life is beautiful and i am trying to live it in the max of me trying to work and to be proud of what i am doing for my self and in my life Read more >

Send Him A Message|Wink

We3DSm0K3r

Age: 27|Tirana, Tiranë, Albania

"New in town, looking for companionship"
New in town, looking for companionship Read more >

Send Him A Message|Wink

gentianruka

Age: 37|Tirana, Tiranë, Albania

"I am 32 years old live in Tirana and work engineering"
I want to know with a girl 20 - 25 years old beaty and inteligent.Ilike that girl be with high school or be in a work. Read more >

Send Him A Message|Wink

cano

Age: 62|Tirana, Tiranë, Albania

"normale 1.57cm 53kg "
normale gentile pulito no fumo per children e qeshur punetore te me doje te jete e gatshme te me thote gjithmone te verteten Read more >

Send Him A Message|Wink

MandiShtylles

Age: 34|Tirana, Tiranë, Albania

"is coorrect."
i sinqert,i durushem, i perplasur me jeten, dhe te tjerat duken nga afer. me shpres qe do gjej nje goze te mire dhe te sinqert, e te bukur, pa komplekse...du qe ta gjej sa ma shpejt se kshu Read more >

Send Him A Message|Wink

gabrielANGEL89

Age: 28|Kashar, Tiranë, Albania

"hi there how are you"
im an engeneer and i would love to meet someone that like sports, art ect. i love cars and animals(dogs most) Read more >

Send Him A Message|Wink

KinG_Street

Age: 29|Tirana, Tiranë, Albania

"Mire Se Vini"
Ju pershendes dhe uroj qe te kalojm sa ma mire ketu ..! Read more >

Send Him A Message|Wink

peshkublu

Age: 36|Tirana, Tiranë, Albania

"kerkoj per dike qe te shoqerohem"
Do doja dike me te cilen te ndaja kenaqsit e kesaj jete te shkurter. Jam tip i shoqerueshem , i kulturuar , nuk me pelqen te mburrem. Read more >

Send Him A Message|Wink

tmeksi

Age: 80|Tirana, Tiranë, Albania

""
Read more >

Send Him A Message|Wink

feedback