Albanian Singles Directory > Albanian Chat > Albania, Shkodër

Albanian Chat in Albania, Shkodër

Leo_ny

Age: 39|Tirana, Tirana County, Albania

"hello hello"
i tell you later Read more >

Send Him A Message|Wink

Edmondi_AL

Age: 44|Shkodër, Shkodër, Albania

"looking for nice woman"
Korrekt, mjaft i disiplinuar, per te tjerat mund te pyesesh me vone. partnerja?? duhet te jete besnike dhe e perkushtuar familjes. Read more >

Send Him A Message|Wink

edi123456_AL

Age: 42|Shkodër, Shkodër, Albania

"your main woman ."
jam 178 cm i gjat,108 kg,flok kafe,sy jeshil kafe,me pelqen te jetoj nji jet te plot e te bukur.Punoj piktor kam nji studio ,me pelqen deti . Read more >

Send Him A Message|Wink

Arjen888

Age: 30|Shkodër, Shkodër, Albania

"(*_*)(*_*)"
(*_*)..(*_*) Read more >

Send Him A Message|Wink

erind.pietra

Age: 27|Shkodër, Shkodër, Albania

"looking for companionship"
Hello my name is Erind i live in Albania the city is Shkodra!! i would like to meet a good looking girl brunette.. with straight hair and elegant Read more >

Send Him A Message|Wink

oni33

Age: 28|Pukë, Shkodër, Albania

"serjoz dhe i kulturuar"
sic jam edhe vet te jet e bukur dhe serjoze Read more >

Send Him A Message|Wink

Aurelio11

Age: 32|Shkodër, Shkodër, Albania

"dua te njoh nje vajz te thjesht dhe te sinqert"
pershendeje jam Aurelio nga shkodra 27 vjec 175 cm i gjate trup normal, punoj kam nje bisnes timin. dhe kam deshire te njoh nje vajz te thjesht dhe te sinqert! Read more >

Send Him A Message|Wink

BackstreetBoy

Age: 26|Shkodër, Shkodër, Albania

"I new here, dont know exactly what to do.."
In the beach. Just us and no one else...... Takin care of eachother.... Read more >

Send Him A Message|Wink

rinirini

Age: 40|Shkodër, Shkodër, Albania

"..."
later Read more >

Send Him A Message|Wink

elvan

Age: 25|Shkodër, Shkodër, Albania

"i am single"
i am single Read more >

Send Him A Message|Wink

prostyxos

Age: 52|Shkodër, Shkodër, Albania

"later.."
kerkoj nje grua serioze me qellim martesen .jam 47 vjec .jam nga qyteti i shkodres . nuk kam femije .gezoj shendet te plote Read more >

Send Him A Message|Wink

vilmando

Age: 31|Koman, Shkodër, Albania

"new in town.."
Looking for companionship.. Read more >

Send Him A Message|Wink

j_vukaj

Age: 24|Shkodër, Shkodër, Albania

"New In Town"
New In Town Read more >

Send Him A Message|Wink

altinigocaj6969

Age: 37|Oblikë, Shkodër, Albania

"Une jam tu kerkuar nje vajze mire"
Im një djalë mesatare. Im shumë e thjeshtë. Unë jam një kuzhinier shumë i mirë. Unë aktualisht jetojnë në Shkodër im në kërkim për një grua thats një nënë e mirë. Im duke kërkuar për të Read more >

Send Him A Message|Wink

altingocaj

Age: 34|Oblikë, Shkodër, Albania

"Jam shume simpatic"
"Miqtë përshkruajnë mua si i ëmbël dhe i kujdesshëm dhe unë nuk kanë tendencë për të vënë nevojat e miqtë e mi të mësipërme timen. Unë punoj si një (profesion), e cila mban mua zënë kështu Read more >

Send Him A Message|Wink

feedback