Albanian Singles Directory > Albanian Chat > Albania, Pogradec

Albanian Chat in Albania, Pogradec

edalla

Age: 34|Pogradec, Albania

"I AM LOOKING FOR MY ANGEL OF MY LIFE............."
STUDJOJ NE ELBASAN NE FAKULTETIN EKONOMIK .NE VITIN E 4 PER ADMINISTRIM BIZNESI . Looking For: i am lookin a girl for my life' jam duke kerkuar nje persson qe te me pershtatet mua Read more >

Send Him A Message|Wink

ekzara

Age: 29|Pogradec, Albania

"i am beatiful"
i am beatiful i like girl i like cinema i like sport football voleball and a like tenis i am 22 old i lika bike i be fristyle on bike Read more >

Send Him A Message|Wink

arliikneshpi

Age: 25|Pogradec, Korçë, Albania

"juventussssss "
IM going in high school ... IM 20 years .. IM from in pogradec albania.. i life in pogradec... Read more >

Send Him A Message|Wink

gtgr

Age: 26|Pogradec, Korçë, Albania

"looking for friendship"
Fancy someone who loves soul with, live for someone who lives for me! Read more >

Send Him A Message|Wink

albano25

Age: 27|Pogradec, Korçë, Albania

" une jam albano i vetmi dhe unik I am the only and unique albano"
I'm albano. I ask an honest man, like myself all others are irrelevant, because everything can be changed ... Read more >

Send Him A Message|Wink

fantafanta

Age: 21|Pogradec, Korçë, Albania

"It’s time to settle down"
Please message to know more about me Read more >

Send Him A Message|Wink

tao-tao

Age: 29|Pogradec, Albania

"entuziast,aventurier ne pafundesi,i kendshem "
te gjitha per nje mashkull ideal dhe teper energjik ne te gjitha fushat e jetes.aventurier i cmendur pas gjithckaje.moskokcares per asnje vetem ate qe dua respektoj...... Looking For: Read more >

Send Him A Message|Wink

miallaq.pilinci

Age: 25|Pogradec, Korçë County, Albania

"looking for the special girl"
I am a single 24 year old man. Looking around for that special little lady to call the one. I am very kind and caring. Can show you a great time. I've been told i can make anyone laugh. I Read more >

Send Him A Message|Wink

Arben1979

Age: 38|Korçë, Korçë, Albania

"Looking for Girlfriend"
I will tell u anything you whont in chat. I wait for girls because i whont to marry with some specifik girls. Send me friend request to talk with me and to create a relationshep with me Read more >

Send Him A Message|Wink

ilirko

Age: 22|Korçë, Korçë, Albania

"i am in high school and i am very activ"
i am from albania,and i want to chat with the others and want to meet a good girl who really loves me just the way i am not by the status in life Read more >

Send Him A Message|Wink

Shark_A.J.

Age: 29|Korca, Albania

"... be my guardian angel..."
Just looking for a cute, 18 year-old girl who really want to touch firmament...indeed!!!!!! I don't want to convience u, just make a step forward... Looking For: firstly interested to Read more >

Send Him A Message|Wink

elsidjano_pa

Age: 30|Korca, Albania

"heeeeeeeeeeeelaaaaaaaaaaaa"
hi i am elsidjano.i am funy boy.i wont to meat people from the world.bye bye cu later.. Looking For: just to say the true nothing else Read more >

Send Him A Message|Wink

bukmekers

Age: 35|Korçë, Korçë, Albania

"Esht faqe e njohjeve te bashkatdhetareve ne gjith boten per miqsi e lidhje."
Jam nji person i komunikushem i sjellshem dhe i shoqerushem,esht pak veshtire te flasesh per veten,jam nji person qe me pelqen te kem shum miqesi,jam ne mardheni pune ne aktivitetin tim dhe Read more >

Send Him A Message|Wink

Nino_AL

Age: 28|Korça, Korçë, Albania

"gjithecka eshte e bukur"
gjithmone jeta eshte e veshtire dhe per ta bere ate me te lehte zgjidh rrugen e duhur. Read more >

Send Him A Message|Wink

ARIF62

Age: 37|Korça, Korçë, Albania

"jam i sinqerte,i dashur ,punoj dhe mendoj te jetoj mire."
Jam idashur, i sinqerte, ithjeshte, me pelqejne femrat, me pelqen muzika, futbolli ,noti ,alpinizmi ,udhetimet .Punoj dhe mendoj te jetoj mire sepse jeta eshte e shkurter e duhet ta jetojme Read more >

Send Him A Message|Wink

feedback