Albanian Singles Directory > Albanian Chat > Albania, Lushnjë

Albanian Chat in Albania, Lushnjë

dritanqose

Age: 35|Lushnjë, Fier, Albania

"njeri te qete me moral dhe te sinqerte"
karakterizohem nga nje tip i qete modeste per me teper lem te tjeret tna gjykojne sesa veteveten por ne pergjithesi na karakterizojne pikpamje pozitive Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

mondeo69

Age: 43|Lushnjë, Fier, Albania

"kerkoj shoqeri me nje femer te sjellshme"
Jam njeri i komunikueshem dhe i sinqerte...kete kerkoj qe te jete personi ideal per mua...large genjeshtrave dua te kaloj bukur me ate person ae do jete pran meje...Kerkoj nje shoqeri te Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

olalazk

Age: 39|Lushnje, Albania

""
fjalet e shumta jane fukarallek.. Looking For: i will write later Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

marselino

Age: 29|Lushnje, Albania

"I need new experiences!"
I like a lot going out with friends. I love music. I love having people around. I like good life, long walks. Relationships are very important for me. I am looking for someone who will Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

angelo112233

Age: 29|Lushnjë, Albania

""
Janë të rastësishme këto veprime konkrete apo janë të përhershme nga ana e Greqisë?Kush është shkaktar për situatën e krijuar populli apo Qeveria Greke?Këto veprime konkrete që po shohim Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

denis2563

Age: 28|Lushnjë, Albania

"i want to kiss only beatyfull girls...i like it.."
was myself will describe in two words I'm a guy that everything I see in this world that's my jet I've an obligation to a tee finish school to continue my life .. with beautiful girls like Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

andi.osmani

Age: 19|Lushnjë, Fier, Albania

"Remember to stop and smell the roses"
Life is a journey, let’s explore it together Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

alberto645

Age: 29|Lushnjë, Fier County, Albania

"vajza 18 /35 vjece te bukura beqare"
vajza te moshes 18/35 qe duan lidhje serioze takime sexy te jen te bukura beqare te ken seriositet e me linja te perkryera qe te duanetakimesexy pa obligime Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

Giorgo-85

Age: 32|Lushnjë, Fier County, Albania

"to enjoy life"
I am Architect energetic type generally me very happy and positive like traveling going out to feast and to do things that make us happy and thirty kiss stomach would like to be the same and Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

armir89

Age: 28|Fieri I Ri, Albania

"armiri 18 vjec nga fieri"
tejete disi simpatike .te beje te ndihem mire me muhabet e saj.te mepershtate ne tipin tim,aventurier,gallate,serioz,etj Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

arbenarben

Age: 32|Fieri I Ri, Albania

"very beautiful"
i am very sympathic adn i want too meet beautiful women.also i want to take the relation ship with them and Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

fier4619

Age: 28|Fieri I Ri, Albania

"DATING HEADLINE"
Kur bota te flej yuet zbresin ngadale te te them te dua me puthje e jo me fjale <<<< TE DUA ZEMER >> Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

SONI777

Age: 40|Fieri I Ri, Albania

"PERSHENDETJE...."
PERSHENDETJE DIKUR NE ATO KOHERAT E VETRA . FOTOGRAFIA ISHTE BARDH E ZI .KURSE JETA ISHTE PLOT NGJYRA.... ...KURSE SOT FOTOGRAFIA ESHTE ME NGJYRA ..KURSE JETA BARDH E ZI..... PO TI? Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

johi_al

Age: 34|Fieri I Ri, Albania

"djale gazmor!"
dike qe te jete e lumtur me veten e saj dhe me te tjeret qe e rrethojne, te mos kete komplekse, dhe pse jo te jete dikush qe di te respektoje veten deri ne piken qe i takon pa i bere te Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

phoenix_AL

Age: 26|Fieri I Ri, Albania

"e ndjej qe dicka e bukur do ndodhi sot...... ndoshta ka lidhje me ket momen"
jam adi jam 18 vjece sa kam mbaruar shkollen e mesme.edhe pak dite me ndajne nga shkolla e larte.besoj se do vazhdoj studimet ne shkollen e larte per juridik........................ Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

feedback