Albanian Singles Directory > Albanian Chat > Albania, Laç

Albanian Chat in Albania, Laç

nardijakaj

Age: 26|Laç, Lezhë, Albania

"hate being cheated , hate lies and secrets , hate bieng used"
im caring , lovely , loyaly , impatient , romantic , love nature like forest and mountain . Id like someone who care and know how to treat a lover Read more >

Send Him A Message|Wink

Alkatraziiiiiiiiiiiiiiiiii

Age: 27|Laç, Lezhë, Albania

"kur ske ca me bo kerko femra :)"
Are you open to a wonderful possibility? Read more >

Send Him A Message|Wink

bledargjegji

Age: 27|Mamuras, Lezhë, Albania

"Jeta esht e bukur kur ti din ta shijosh ;)"
hii,I am bledar I am a student in the last year for electrical engineers. my friends told me this site and said it could socialize with girls from Albania, I would be happy to find a good Read more >

Send Him A Message|Wink

sajmirmadhi

Age: 29|Ishëm, Durrës, Albania

"sajmir madhi"
Hi Read more >

Send Him A Message|Wink

ermir2c

Age: 28|Shkozet, Albania

"ju dua vajza"
jam miri,pelqej nje vajze te bukur qe te tokohet me mua.Jam mire ne shkoll dhe punoj kamarier mbasdite.Jam shume i besuar per sekrete.kush te jete e interesuar te flase me mua Read more >

Send Him A Message|Wink

ardip

Age: 45|Sukth, Durrës, Albania

" looking for companionship."
Jam tip i qete me pelqen te shoqerohem me femra vecanerisht qe jane te kuptueshme dhe te thjeshta.Me pelqejne biseda te temave te ndryshme me pelqejne shetitjet dhe udhetimet si brenda Read more >

Send Him A Message|Wink

george23_AL

Age: 37|Lezhë, Lezhë, Albania

"be my sweat heard"
i would like to meet i girl:nice ,thin ,green ayes,sexy... Read more >

Send Him A Message|Wink

valteri1993

Age: 25|Lezhë, Lezhë, Albania

"mirsevini ne profilin tim ku ju do te me nihni mua"
ok zyt e zi flok e zeza gjatesia mesatar beqar Read more >

Send Him A Message|Wink

PaoloPrenga

Age: 23|Lezhë District, Lezhë County, Albania

"Sapessi cosa"
Sia a sjanns d. Una x jaibs Read more >

Send Him A Message|Wink

klaud_AL

Age: 37|, Albania

"...bad boy..."
i am a bad boy.and i like girls.i like strong girls. Read more >

Send Him A Message|Wink

klajdi01

Age: 29|Durres, Albania

"hi youuuuuuuuu"
I like to know many friends Read more >

Send Him A Message|Wink

dj_amir

Age: 30|Ferizaj, Albania

"hiiiiiiiii"
Hi i am dj amir Read more >

Send Him A Message|Wink

dakidaki

Age: 48|Prizren, Albania

"ndoshta do ta martoj , ndonjeren prej jush."
rastesisht ne kete nate pa gjum, u futa ne ket sajt dhe pash disa vajza shum te mira,por nuk mu lejua te vazhdoj se shikuari, dhe u detyrova te regjistrohem. shpresoj te njoftohem dhe te Read more >

Send Him A Message|Wink

toni_69

Age: 29|Durres, Albania

"be the life of my life"
i'm a very interesant pers...wreally. checing for a girl ...complete me.i love a sweet girl.have blue eyes and soo much... Read more >

Send Him A Message|Wink

edi123456al

Age: 28|, Albania

"Organizator rinor politik.Seshpejti ne politike............................"
Separi shkolla,se dyti bisnesi.e se treti vajzat sebashku me qefin e gallaten.. Read more >

Send Him A Message|Wink

feedback