Albanian Singles Directory > Albanian Chat > Albania, Korçë

Albanian Chat in Albania, Korçë

Arben1979

Age: 38|Korçë, Korçë, Albania

"Looking for Girlfriend"
I will tell u anything you whont in chat. I wait for girls because i whont to marry with some specifik girls. Send me friend request to talk with me and to create a relationshep with me Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

ilirko

Age: 22|Korçë, Korçë, Albania

"i am in high school and i am very activ"
i am from albania,and i want to chat with the others and want to meet a good girl who really loves me just the way i am not by the status in life Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

Ilir33

Age: 34|Tirana, Tirana County, Albania

"Jetoi midis-America-Italy-Shqiperi"
Ci vuole un bel coraggio parlare di tutto questo! Me gjith ate besoj se duhet shum kohe X te njohur nje njeri e te kesh nje besim se kohet e sotme Jan pak skalluar Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

Vjola_45

Age: 46|Tirana, Tirana County, Albania

"Looking for my half"
S'di cte tregoj per vete! Jam person pozitiv me horizont e deshire per jeten.E qete dhe shume e perkushtuar.Me deshiren e mire te gjej dike te me pershtatet jam ne kete site. Faleminderit Read more >

Send Her A Message|Wink|Add to Favorites

bukmekers

Age: 35|Korçë, Korçë, Albania

"Esht faqe e njohjeve te bashkatdhetareve ne gjith boten per miqsi e lidhje."
Jam nji person i komunikushem i sjellshem dhe i shoqerushem,esht pak veshtire te flasesh per veten,jam nji person qe me pelqen te kem shum miqesi,jam ne mardheni pune ne aktivitetin tim dhe Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

Nino_AL

Age: 28|Korça, Korçë, Albania

"gjithecka eshte e bukur"
gjithmone jeta eshte e veshtire dhe per ta bere ate me te lehte zgjidh rrugen e duhur. Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

ARIF62

Age: 37|Korça, Korçë, Albania

"jam i sinqerte,i dashur ,punoj dhe mendoj te jetoj mire."
Jam idashur, i sinqerte, ithjeshte, me pelqejne femrat, me pelqen muzika, futbolli ,noti ,alpinizmi ,udhetimet .Punoj dhe mendoj te jetoj mire sepse jeta eshte e shkurter e duhet ta jetojme Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

Vardi27

Age: 33|Korçë, Korçë, Albania

"Ne qofte se deshiron, dergo message!"
Jam nje djale qe kerkoj nje vajze te thjeshte, te sinqerte dhe te urte per nje lidhje dashurie, dhe pse jo dhe martese! Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

SignorDevoll

Age: 29|Bilisht, Korçë, Albania

"Jam i ri ne Devoll...Po kerkoj marredhenie"
Po kerkoj nje goce me nje mendje e hapur. Nje goce qe eshte bukur brenda dhe jashte. Dua te flas dhe filloj nje lidhje e forte me dikush e vecante. Me pelqen te shkoj ne palester, Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

mesusi

Age: 47|Korçë, Korçë, Albania

"looking for companionship"
I want a person with a sense of humor. Female sex. age 30 to 35 years. It should be a person who reads books and watches movies. possibly be a teacher. Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

arliikneshpi

Age: 25|Pogradec, Korçë, Albania

"juventussssss "
IM going in high school ... IM 20 years .. IM from in pogradec albania.. i life in pogradec... Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

denis7k

Age: 25|Korçë, Korçë, Albania

"Jam i ri ne albania nga america kisha ikur kur isha 9 edhe nuk njoj do nje "
Kam erdhur ketu per pushime por mundet ta vendos te ri sepse per mua vendin e kam cjef edhe mundem ce te dal ne Europe kur me i lire. Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

gtgr

Age: 26|Pogradec, Korçë, Albania

"looking for friendship"
Fancy someone who loves soul with, live for someone who lives for me! Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

albano25

Age: 27|Pogradec, Korçë, Albania

" une jam albano i vetmi dhe unik I am the only and unique albano"
I'm albano. I ask an honest man, like myself all others are irrelevant, because everything can be changed ... Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

MarselBitsa

Age: 30|Korçë, Korçë, Albania

"Hello, i am looking to meet new peoples and know the world through them!!!"
I am happy person, very athletic, i like bike and walking a lot!!! I am calm person, always positive and i like to meet open minded peoples!!! If you are interested just message me and you Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

feedback