Albanian Singles Directory > Albanian Chat > Albania, Korça

Albanian Chat in Albania, Korça

Arben1979

Age: 38|Korçë, Korçë, Albania

"Looking for Girlfriend"
I will tell u anything you whont in chat. I wait for girls because i whont to marry with some specifik girls. Send me friend request to talk with me and to create a relationshep with me Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

ilirko

Age: 22|Korçë, Korçë, Albania

"i am in high school and i am very activ"
i am from albania,and i want to chat with the others and want to meet a good girl who really loves me just the way i am not by the status in life Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

Shark_A.J.

Age: 29|Korca, Albania

"... be my guardian angel..."
Just looking for a cute, 18 year-old girl who really want to touch firmament...indeed!!!!!! I don't want to convience u, just make a step forward... Looking For: firstly interested to Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

elsidjano_pa

Age: 30|Korca, Albania

"heeeeeeeeeeeelaaaaaaaaaaaa"
hi i am elsidjano.i am funy boy.i wont to meat people from the world.bye bye cu later.. Looking For: just to say the true nothing else Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

bukmekers

Age: 35|Korçë, Korçë, Albania

"Esht faqe e njohjeve te bashkatdhetareve ne gjith boten per miqsi e lidhje."
Jam nji person i komunikushem i sjellshem dhe i shoqerushem,esht pak veshtire te flasesh per veten,jam nji person qe me pelqen te kem shum miqesi,jam ne mardheni pune ne aktivitetin tim dhe Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

Nino_AL

Age: 28|Korça, Korçë, Albania

"gjithecka eshte e bukur"
gjithmone jeta eshte e veshtire dhe per ta bere ate me te lehte zgjidh rrugen e duhur. Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

ARIF62

Age: 37|Korça, Korçë, Albania

"jam i sinqerte,i dashur ,punoj dhe mendoj te jetoj mire."
Jam idashur, i sinqerte, ithjeshte, me pelqejne femrat, me pelqen muzika, futbolli ,noti ,alpinizmi ,udhetimet .Punoj dhe mendoj te jetoj mire sepse jeta eshte e shkurter e duhet ta jetojme Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

Vardi27

Age: 33|Korçë, Korçë, Albania

"Ne qofte se deshiron, dergo message!"
Jam nje djale qe kerkoj nje vajze te thjeshte, te sinqerte dhe te urte per nje lidhje dashurie, dhe pse jo dhe martese! Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

mesusi

Age: 47|Korçë, Korçë, Albania

"looking for companionship"
I want a person with a sense of humor. Female sex. age 30 to 35 years. It should be a person who reads books and watches movies. possibly be a teacher. Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

denis7k

Age: 25|Korçë, Korçë, Albania

"Jam i ri ne albania nga america kisha ikur kur isha 9 edhe nuk njoj do nje "
Kam erdhur ketu per pushime por mundet ta vendos te ri sepse per mua vendin e kam cjef edhe mundem ce te dal ne Europe kur me i lire. Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

MarselBitsa

Age: 30|Korçë, Korçë, Albania

"Hello, i am looking to meet new peoples and know the world through them!!!"
I am happy person, very athletic, i like bike and walking a lot!!! I am calm person, always positive and i like to meet open minded peoples!!! If you are interested just message me and you Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

BaD_BoY_10

Age: 30|Korce, Albania

"i love you"
I LovE AlbanA Looking For: will write later Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

arbdoren

Age: 43|Korçë, Korçë, Albania

"simpatik dhe i sjellshem.dua te krijoj nje shoqeri te re ."
te njoh nje vajze qe tu pergjigjet kerkesave te mia te kete sjellje te mire dhe te jete e sinqerte kurdohere Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

tilatila

Age: 32|Korçë, Korçë, Albania

"Jam Tila. E thjesht perhere"
Te jete nje tip si une. Te respektoje ate qe un them e mosa teproje me ato cka thote. Normalisht i shoqerueshem Read more >

Send Her A Message|Wink|Add to Favorites

manolio447

Age: 57|Korçë, Korca, Albania

"# Are you the woman for me?"
tell you later... Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

feedback