Albanian Singles Directory > Albanian Chat > Albania, Gjirokastër

Albanian Chat in Albania, Gjirokastër

gersi24

Age: 27|Gjirokastër, Gjirokastër, Albania

"new in that chat"
Dont worry be happy.smile enough...life is short enjoy it.just want to be honest.let me to know u... . ......................... Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

Ilir33

Age: 34|Tirana, Tirana County, Albania

"Jetoi midis-America-Italy-Shqiperi"
Ci vuole un bel coraggio parlare di tutto questo! Me gjith ate besoj se duhet shum kohe X te njohur nje njeri e te kesh nje besim se kohet e sotme Jan pak skalluar Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

Vjola_45

Age: 46|Tirana, Tirana County, Albania

"Looking for my half"
S'di cte tregoj per vete! Jam person pozitiv me horizont e deshire per jeten.E qete dhe shume e perkushtuar.Me deshiren e mire te gjej dike te me pershtatet jam ne kete site. Faleminderit Read more >

Send Her A Message|Wink|Add to Favorites

xxx

Age: 33|Gjirokastër, Gjirokastër, Albania

"ne kerkim te nje shoqerie"
E vleresoj shoqerin e sinqert,nje shoqeri te drejt dhe pa paragjykime.njerezit qe me njohin thon se jam i drejt dhe i sinqert,por te ken kujdes ata qe me shkelin ne kallo! Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

Ceti

Age: 44|Gjirokastër, Gjirokastër, Albania

"Jeta behet edhe me e bukur kur ke miq te mire."
Kam dëshirë te kem mikesha e miq të mire.Jeta kalon më bukur me miq të mirë. Shëtitje,udhëtime,njohje,miqësi,argëtim,kjo është nje nga dëshirat e mija e të familjes sime. Për mendimin tim Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

ardit0322

Age: 28|, Albania

"ardit.........."
i'm a boy,students and driver(haha)i'm lookin for a girl for chat and fun.we are the best... Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

olahyska0891

Age: 37|, Albania

"Pershendetje albaniaaaans"
hmm this is all about having fun and chatting to nice people...!! nice person?? ok lets chat..!! :))) Read more >

Send Her A Message|Wink|Add to Favorites

Phantom1988

Age: 29|Tirana, Albania

"just chat with me babe"
hi to everyone just chat with me Looking For: u must be nice ok? Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

Besnik1231

Age: 34|Shkodër, Shkodër County, Albania

"Wolcome to chat"
Hi , I am her new and don't know how the chat works will be nice to chat and meet with new people . I am 34 years and live in uk . Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

berishaenzzo

Age: 30|Tirana, Albania

"me pelqen shum ky chat prandaj dua te regjistrohem"
do te shohin nje djal te sinqert ne vetvete.te gjat eleganteu9jhnch8udwyhjhbjhchwhydyudyh8sudwyiohhhidfoiuyoioihcxcnbuiii eyy Looking For: yuy jhj iusdu7 ueu riouj rou 9 erj Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

vini_242

Age: 32|, Albania

"hi all i loking for the nice girl to chat with and to have a good time in i"
hi to all is mi vini and i loking for the nice girl to chat with and to have a nice tiome in to chat or maybe mor then that Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

ledio101

Age: 31|, Albania

"smart and cute in shkoder"
im a good boy that want only to chat with girls and gossip with them the person that i would like to meet i want that she is generous cute and hot Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

ilircani

Age: 27|Kombinat, Albania

""
i like to chat con girls ... Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

Beni_GB

Age: 39|Tiran, Albania

"Hiya!! Girls"
I would like to meet girl to have drink and to chat for easy life no arguments with anyone , i love to go driving !! Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

sexyboy2099

Age: 32|Tirana, Albania

"i like beautiful girls"
i m endri.i m 26 years old.i have a car a jaguar and i have some bisnes.i like to chat with some girls for funny and to relaxe.i have black hair and black yais.i like to drink with my frends Read more >

Send Him A Message|Wink|Add to Favorites

feedback