Albanian Singles Directory > Albanian Chat > Albania, Durrës

Albanian Chat in Albania, Durrës

Joni_Joni85

Age: 32|Tirana, Tirana County, Albania

"Looking for real people"
please don`t hesitate to contact me Jonid and talk more to each other (I have prb with chat access here) :/ Read more >

Send Him A Message|Wink

market_3b2002

Age: 55|Tirana, Albania

"I am here for every lonely women who need love treatement and a man"
Intelligent-nice looking man-looking for smart calm happy women, frendship first of all later to go further more as love and mariage Looking For: to make frend first as if there is no Read more >

Send Him A Message|Wink

arian_AL

Age: 45|Sukth, Durrës, Albania

"jam ky qe jam"
Kerkoj nje vajze te sinqerte, kaq per momentin se te tjerat jane gjera te diskutueshme. Kalofshi bukur dhe fat te mbare te gjitheve Read more >

Send Him A Message|Wink

xhovan

Age: 26|Durrësi, Durrës, Albania

"kame deshire te njihem me nje person tjeter "
me pelqen te degjoj muzik dhe jame ne shkolle te mesme jetoj ne shenavlash ke tu bej dhe shkollen jam tip i qete Read more >

Send Him A Message|Wink

ardip

Age: 45|Sukth, Durrës, Albania

" looking for companionship."
Jam tip i qete me pelqen te shoqerohem me femra vecanerisht qe jane te kuptueshme dhe te thjeshta.Me pelqejne biseda te temave te ndryshme me pelqejne shetitjet dhe udhetimet si brenda Read more >

Send Him A Message|Wink

hamza1

Age: 42|Durrës, Durrës, Albania

"per maredhenie serioze"
dua te njihem me nje vajze per maredhenie serioze jetoj ne londer familjen e kam ne shqiperi Read more >

Send Him A Message|Wink

johnnyalba

Age: 35|Durrës, Durrës, Albania

"looking for a relationship"
looking for a relationship Read more >

Send Him A Message|Wink

Shpetim2014

Age: 40|Shijak, Durrës, Albania

"Looking for companionship"
Prsh jam shpetim jetoj ne angli prej 15 vitesh I look king for a friend' to start with if things go well I've more as it is very hard to tok about you're self Read more >

Send Him A Message|Wink

TVB

Age: 55|Durrës, Durrës, Albania

"Looking for companionship"
Easy and calm person and I wish to find the same friend. Hard working man for the family. I want to find serios friend for life. Read more >

Send Him A Message|Wink

crackerssss

Age: 34|Durrës, Durrës, Albania

"live without obsession..."
i will tell later.. why are you pushing me hard... dont like this situation.. i hope its 100 characters now :) Read more >

Send Him A Message|Wink

Fatjonii

Age: 33|Durrës, Durrës, Albania

"Pershendetje"
We cannot do great things. We can only do little things with great love Read more >

Send Him A Message|Wink

Tao89

Age: 27|Durrës, Durrës, Albania

"Looking for funny friendship"
'' The best moments we ever had are those we absolutely forgot to take picture of '' Read more >

Send Him A Message|Wink

Marsianjushka

Age: 32|Durrësi, Durrës, Albania

"Sa me shume miq"
E sinqert, me vullnet, e shkathet,inteligjente, e durueshme, fal shume.kerkoj Një person me humor, inteligjent, me vullnet, I perkushtuar etj etj Read more >

Send Her A Message|Wink

eduarthalilaj

Age: 30|Durrës, Durrës, Albania

"me pershkuani"
do me pelqente se me personin qe do bisedoja te flisnim me pasterti me sinqeritet ti themi gjerat ashtu si te jemi ne jeten reale jo me te genjyer se jetes nuk i dihet Read more >

Send Him A Message|Wink

sajmirmadhi

Age: 28|Ishëm, Durrës, Albania

"sajmir madhi"
Hi Read more >

Send Him A Message|Wink

feedback